Uwaga! Nowe zagrożenie czyha na dzieci w polskim internecie
data:16 lipca 2020     Redaktor: Anna

Szanowni Państwo, już w najbliższą niedzielę w polskim internecie pojawi się nowy kanał video dotyczący "edukacji" seksualnej, skierowany do uczniów. Jak wynika z informacji podanych przez jego twórców, celem kanału będzie zachęcenie młodych Polaków m.in. do:
- seksu analnego,
- gejowskiego i lesbijskiego stosunku seksualnego,
- używania zabawek i akcesoriów erotycznych,
- gotowości na seks,
- seksu transpłciowego.

Zachęcam Państwa do czujności i poinformowania znajomych o tym zagrożeniu. Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy z tego, że w internecie znajdują się tego typu treści i że są one specjalne reklamowane i promowane wśród uczniów. Wielu rodziców w ogóle nie wie co pojawia się na ekranach smartfonów i komputerów ich dzieci. Ze starszymi dziećmi (nastolatkami) warto porozmawiać i ostrzec przed tego typu treściami, które z pewnością będą powielane i komentowane przez młodzież w mediach społecznościowych.

Za ten skandaliczny projekt odpowiada Grupa Stonewall z Poznania - organizacja zrzeszająca bardzo radykalnych aktywistów LGBT. W ubiegłym miesiącu głośno było w mediach o wywiadzie jaki założyciel Stonewall Arkadiusz Kluk udzielił homoseksualnemu działaczowi, który publicznie określił się jako pedofil lubiący szczupłych, młodych chłopców. Założyciel Stonewall stwierdził w tej rozmowie, że w jego środowisku aktywistów LGBT standardem jest seks grupowy pod wpływem narkotyków i alkoholu a on sam rozbiera się za pieniądze.

Stonewall cieszy się poparciem władz Poznania, od których otrzymała ostatnio 23 000 zł dotacji na organizację propagandowych warsztatów promujących homoseksualizm w szkołach na terenie miasta. Teraz aktywiści Stonewall będą jeszcze "edukować" seksualnie uczniów w internecie. Jak wynika z ich deklaracji, zamierzają robić to do spółki z zaprzyjaźnionymi "edukatorami" seksualnymi. Obecnie nie wiemy dokładnie kto poprowadzi internetowe zajęcia dla dzieci. Wiemy jednak z kim do tej pory współpracowała ta organizacja.

Jedną z promowanych przez Stonewall "edukatorek" seksualnych była Natalia Grubizna, znana w sieci jako "Proseksualna". Organizuje ona warsztaty i konferencje na temat seksu oraz prowadzi stronę internetową, na której można znaleźć m.in. poradniki masturbacyjne. Najwięcej miejsca na jej stronie zajmują jednak... recenzje wibratorów, które "edukatorka" testuje sama na sobie i ze szczegółami opisuje w internecie swoje liczne doznania seksualne związane z ich używaniem.

Opisuję jej działalność bez konkretnych cytatów ponieważ większość materiałów pochodzących z jej strony nie nadaje się do rozpowszechniania, ze względu na ich niezwykle wulgarną treść. Wszystko można jednak bez żadnego problemu znaleźć w internecie. Pełen dostęp do tych treści mają również dzieci, które mogą czytać seksualne recenzje wibratorów bez żadnych ograniczeń wiekowych.

"Proseksualna" regularnie publikuje również artykuły, na przykład o tym co powiedziałaby o seksie swojej córce. Można w nich wyczytać m.in, że w kwestii rozpoczęcia współżycia seksualnego nie ma właściwego wieku (!) oraz że w życiu można uprawiać seks z wieloma osobami i to zależy tylko od niej. Doradziłaby również córce, że "fajnie jest eksperymentować". Jak takie "eksperymenty" mogą wyglądać? "Proseksualna" polecała swoim czytelnikom m.in. imprezę dla sadomasochistów, polegającą na wiązaniu partnerów i biciu ich za pomocą skórzanych batów.

Natalia Grubizna była także konsultantką jednego z największych w Polsce sklepów z pornografią i akcesoriami erotycznymi. Na jego stronie znajdują się poradniki dotyczące tego jaki wibrator kupić dla młodej (!) kobiety, jak ulepszyć swoją technikę masturbacji czy też jaki wybrać... knebel do masochistycznego seksu. Właściciel sklepu publicznie twierdzi, że praktyki seksualne związane z krępowaniem ciała za pomocą lin, taśm i kajdanek oraz z zadawaniem i doświadczaniem fizycznego bólu z elementami sadyzmu mogą mieć... bardzo dobry wpływ na związek i poprawić wzajemne relacje.

Ludzie z takiego środowiska chcą "edukować" seksualnie nasze dzieci!!!

Większość Polaków w ogóle nie zdaje sobie sprawy, że w naszym kraju prowadzone są deprawacyjne akcje ukierunkowane na dotarcie do dzieci i młodzieży z pominięciem wiedzy i świadomości rodziców. Większość Polaków wciąż nie wie, że "edukatorzy" seksualni i aktywiści LGBT mnożą kolejne kanały komunikacji, których celem jest zachęcenie naszych dzieci do aktów homoseksualnych, masturbacji i eksperymentów seksualnych.

Nasi rodacy nie wiedzą także, na czym wzorują się organizacje takie jak Stonewall.

Rok temu w Poznaniu, w ramach "tygodnia dumy gejowskiej", zmuszono dzieci do udziału w spotkaniu z "drag queen" o pseudonimie Lola. "Drag queen" to określenie na osoby, najczęściej mężczyzn lub transseksualistów, które przebierają się za inną płeć. Często występują w gejowskich klubach ze striptizem. Z inicjatywy Stonewall Lola czytała dzieciom książeczki o "różnorodności" aby w ten sposób oswajać je z homoseksualizmem.

Akcja z Poznania to wierna kopia propagandowej kampanii z USA pod tytułem "Drag queen story time", w ramach której aktywiści LGBT organizują regularne seanse przemocy seksualnej wobec dzieci.

W Minnesocie na spotkanie z przedszkolakami zaproszono dwóch "drag queens" którzy przeprowadzili zajęcia o "różnorodności", w trakcie których jeden z nich obnażył się przed dziećmi pokazując im genitalia. W mieście Ames "drag queens" zorganizowali dzieciom pokaz tańca erotycznego, za który przedszkolaki dawały pieniądze jak striptizerom w nocnych klubach. W Renton, w trakcie spotkania dzieci z "drag queens", reklamowano gadżety erotyczne, prezerwatywy oraz akcesoria do seksu oralnego. Dzieciom rozdawano również zakładki do książek w kształcie penisa. Jeden z aktywistów LGBT wykonał przed dziećmi rozbierany taniec erotyczny. W Portland, w trakcie spotkania z "drag queens", dzieci kładły się na leżącym na wznak transseksualiście, wyraźnie zadowolonym z fizycznego kontaktu z ciałami małych dzieci. W Dallas transseksualista pytał kilkuletnie dzieci "jakiego koloru jest wasza bielizna?".

Co najmniej dwóch "drag queen", którzy w ramach tego typu akcji spotykali się z dziećmi, okazało się skazanymi przez sąd w USA pedofilami. Jeden z nich został schwytany za przestępstwa seksualne wobec dzieci w wieku 4, 5, 6 i 8 lat. Drugi "drag queen" zgwałcił 8 letniego chłopca.

To właśnie na kampanii "Drag queen story time" wzorowali się polscy aktywiści Stonewall z Poznania. Na terenie USA regularnie odbywają się spotkania dzieci z deprawatorami seksualnymi, w ramach których przedszkolaki biorą udział w pokazach tańców erotycznych, reklamach gadżetów seksualnych oraz "przytulankach" z transwestytami. Forsowana przez te środowiska "edukacja" seksualna jest coraz bardziej powszechna na zachodzie, a w niektórych krajach (np. Niemcy) jest już od dawna obowiązkowa.

Jeżeli będziemy bierni, to wszystko będzie działo się nie tylko w Poznaniu ale także w całej Polsce!

Póki co, wielu naszych rodaków kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wygląda systemowa deprawacja dzieci na zachodzie i czym jest w istocie "edukacja" seksualna, którą forsuje lobby LGBT. Aby ich uświadomić prowadzimy ogólnopolską akcję "Stop pedofilii", której celem jest mówienie prawdy o tym zjawisku i docieranie z nią do kolejnych Polaków, w szczególności rodziców i nauczycieli.

Dzięki naszym Darczyńcom, w ramach akcji "Stop pedofilii" wywiesiliśmy ostatnio w Poznaniu ogromny billboard informujący o zagrożeniach "edukacji" seksualnej. Wielkoformatowa grafika zajmowała całą boczną ścianę jednej z kamienic w centrum miasta i widziały ją tysiące mieszkańców. Wywołało to furię wśród aktywistów LGBT.

Podjęli oni próbę zdewastowania billboardu. Gdy to się nie udało, rozpoczęli naciski na właściciela miejsca reklamowego, któremu grożono m.in. mandatami i odpowiedzialnością karną. Jak wyglądają groźby środowiska związanego ze Stonewall mogliśmy przekonać się w tamtym roku, kiedy w trakcie odbywającej się w Poznaniu największej w Polsce imprezy gejowskiej symulowano brutalne zabójstwo arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który opowiedział się przeciwko ideologii LGBT. Tęczowy aktywista, odpowiedzialny za to zajście, usłyszał od prokuratury zarzuty publicznego nawoływania do morderstwa.

Pod wpływem strachu właściciel miejsca reklamowego zdecydował o tymczasowym zdjęciu naszego billboardu. Aktywiści LGBT z grupy Stonewall nie kryją zadowolenia z tego faktu w mediach społecznościowych. Działamy aby jak najszybciej przywrócić plakat w to samo miejsce. Planujemy także wywieszenie billboardów w innych częściach Poznania oraz innych miastach Polski, gdyż jest to doskonałe narzędzie dzięki któremu docieramy do Polaków z prawdą o "edukacji" seksualnej.

Przywrócenie billboardu na poznańskiej kamienicy będzie kosztowało ok. 3 000 zł (druk oraz montaż). Podobne billboardy chcemy wywiesić także w innych częściach kraju, na co w najbliższym czasie potrzebujemy ok. 13 000 zł.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośba o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty aby docierać z prawdą o "edukacji" seksualnej LGBT do Polaków i ostrzegać ich przed zagrożeniem ze strony deprawatorów.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

Aktywiści LGBT nie ukrywają, że ich celem jest rozbudzanie seksualne polskich uczniów i zachęcanie ich do aktów homoseksualnych, masturbacji i eksperymentów seksualnych. Chcą to osiągnąć m.in. poprzez "edukację" seksualną.

Im więcej rodziców i nauczycieli zda sobie sprawę z tego zagrożenia i dowie się czym jest "edukacja" seksualna, tym więcej dzieci zostanie ocalonych przed deprawacją. Budowa świadomości społecznej to najlepszy sposób na zablokowanie agresorom seksualnym dostępu do naszych dzieci. Dlatego raz jeszcze proszę Państwa o wsparcie akcji billboardowej. W ten sposób przyczynicie się Państwo do realnej walki z pedofilią w Polsce.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski, Fundacja Pro - Prawo do życia

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści na stronie, dostosowania ich do potrzeb użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z naszej strony, bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności.